Засідання міського методичного об’єднання вчителів фізики

На базі гімназії пройшло засідання міського методичного об’єднання вчителів фізики, у рамках якого вчитель-методист Проценко Л.Л. провела практичний семінар «Вивчення фізики в рамках науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». Сьогодні в гімназії він реалізується вже у 8 класі й дає змогу сформувати в наших дітей звичку бути успішним у навчанні та житті.

Людмила Леонідівна презентувала психолого-педагогічну та методичну базу проєкту, представила підручники, робочі зошити, довідники, засоби для візуалізації, обладнання для експериментів, яке надсилають для успішного формування в учнів дослідницької компетентності.

Презентаційна частина заходу була проведена як фрагмент уроку, на якому педагоги змогли відчути себе учнями-експериментаторами, провівши різні практичні наукові дослідження, і довели неабияку важливість знань із фізики у повсякденному житті.

Учителі освітніх закладів міста зацікавились роботою за проєктом і поставили чимало питань Людмилі Леонідівні щодо методики навчання природничо-математичних дисциплін й отримали від неї вичерпні змістовні відповіді щодо ефективності такого навчання.