Участь у Міжнародному форумі «Трансформація професійного досвіду педагогів-новаторів у освітні тренди майбутнього»

Директор гімназії Сергієнко В.П. та заступник директора Володько О.М. взяли участь у Міжнародному форумі «Трансформація професійного досвіду педагогів-новаторів у освітні тренди майбутнього» в м. Миколаїв.
Учасники форуму ознайомилися з системою роботи педагогічного колективу авторської школи «Академія дитячої творчості» Анни Матвєєвої, яка під час презентації зазначила: їх дослідження і досвід показав, що розвиток творчого мислення безпосередньо впливає на інтелект дітей. Тому колектив знаходиться в постійному пошуку нових дієвих форм творчого розвитку дітей, він постійно експериментує, і це дає позитивні результати. Свідченням цього стали інтегративні майстер-класи викладачів академії.
У дискусійній панелі «Майбутнє освіти України» щодо перспектив сучасної освіти та особистості вчителя ІІІ тисячоліття взяли участь провідні науковці та практики України, у тому числі й представники нашого закладу. Усі обмінювалися думками, як саме слід продовжувати справу розвитку освітньої сфери України. До обговорення теми в режимі skype-конференції долучилися й фахівці з європейських країн. На завершення гості взяли участь у майстер-класах від спікерів міжнародної школи «Академія педагогічної творчості».