Профорієнтаційний захід з теми «Моя майбутня професія»

В світі існує більше 50 тисяч професій. Як знайти серед них свою? На що орієнтуватись? На питання «Ким ти хочеш стати після школи?» старшокласники не завжди можуть дати відповідь. А між тим проблема вибору професії надзвичайно серйозна, бо від неї залежить майбутнє. Обрати професію – це не стільки вибрати фах, скільки обрати певний спосіб життя.
Що ж потрібно для того, щоб обрати спеціальність не шляхом «тику», а розумно? На це та інші питання учнів допомагають відповісти фахівці з профорієнтації центру зайнятості які допомагають підліткам сформувати уміння орієнтуватися в сучасному світі професій.
29 листопада 2019 року в Бердянській гімназії №1 «Надія» пройшов профорієнтаційний захід з теми «Моя майбутня професія» за участю Галини Копилової – фахівця з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості. Під час спілкування з учнями 9 й 11 класів вона розповіла те, як правильно робити вибір, покладаючись при цьому на власні інтереси та здібності; а також поінформувала про фактори, що впливають на вибір людиною певної професії, та помилки, які призводять до хибного вибору.
З метою визначення професійних вподобань учні пройшли тестування з визначення типу майбутньої професії та анкетування щодо визначення професійних уподобань і професійної спрямованості.