Заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у гімназії №1 «Надія» проводяться різноманітні заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
Так, у цьому році протягом зазначених дат, практичним психологом Бедюх А.А., соціальним педагогом Клімашевською К.А. та класними керівниками і класоводами 1-11 класів було проведено ряд різноманітних тематичних заходів для гімназистів. Серед яких: години спілкування «Стоп жорстокому поводженню з дітьми», конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей», міні тренінги «Що таке насильство» та «Захисти життя – зупини насильство», інтерактивний захід з елементами тренінгу «Ми різні, але ми рівні».
Проведені заходи, стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, нагадали про шанобливе ставлення до людей, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.