Підсумки участі гімназистів в інтелектуальних , творчих конкурсах та спортивних змаганнях за 2019/2020 навчальний рік

Відлунав Останній дзвоник, сповістивши про закінчення навчального року. Цей рік був доволі складним, навіть справжнім випробуванням для усієї гімназійної родини: учнів,батьків,вчителів. В нашому освітньому закладі як і у багатьох інших є традиція щорічно підводити підсумки участі гімназистів в інтелектуальних , творчих конкурсах та спортивних змаганнях за весь навчальний рік. Цей рік хоч і був напружений, але він виявився дуже плідним на перемоги і досягнення!
Тож розпочинаємо церемонію привітань з переможців інтелектуальної ниви — переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад та призерів захисту наукових робіт МАН!
Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад — 32 переможця!!!
Щербина Артемій (11 клас) – англійська мова ІІІ місце/історія І місце;
Кулагіна Тетяна (11 клас) – педагогіка та психологія ІІІ місце;
Коміссарчук Дар’я (11клас) – українська мова ІІ місце;
Подоляка Анастасія (10 клас) – англійська мова ІІІ місце;
Гусєв Аркадій (10 клас) – англійська мова ІІ місце/ІТ ІІІ місце;
Пасічник Катерина (10 клас) – німецька мова ІІІ місце;
Сутужко Діана (10 клас) – німецька мова ІІ місце;
Красильникова Ганна (10 клас) – фізика І місце;
Дудоров Сергій (10 клас) – історія ІІ місце;
Лобко Єва (10 клас) – географія ІІІ місце;
Бежан Максим (10 клас) – інформатика ІІІ місце;
Сосновська Катерина (9 клас) – англійська мова ІІІ місце;
Місячний Михайло (9 клас) – правознавство ІІІ місце;
Петрищева Дар’я (9 клас) – Юні знавці Біблії ІІІ місце;
Сивуха Анастасія (8 клас) – англійська мова ІІ місце/ німецька мова ІІ місце;
Безродна Дар’я (8 клас) – фізика ІІІ місце;
Дубовой Костянтин (8 клас) – фізика ІІІ місце;
Логвінова Варвара (8 клас) – математика ІІІ місце;
Запорожець Владислав (8 клас) – географія І місце;
Барсук Владислав (8 клас) – Юні знавці Біблії ІІІ місце;
Колеснік Олександра (7 клас) – українська мова ІІІ місце/хімія ІІ місце:
Лепесій Іван (7 клас) – математика ІІІ місце;
Яковлева Емілія (7 клас) – математика ІІІ місце;
Ніколаєва Єлизавета (7 клас) – хімія ІІІ місце;
Піперкова Марія (7 клас) – Юні знавці Біблії ІІІ місце;
Ісаков Гліб (6 клас) – математика ІІІ місце;
Притуло Поліна (4 клас) – математика І місце;

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад — 4 переможця!!!
Логвінова Варвара (8 клас) – математика ІІІ місце
Красильнікова Анна (10 клас) – фізика ІІІ місце
Запорожець Владислав (8 клас) – географія ІІ місце
Щербина Артемій (11 клас) – історія ІІІ місце

Переможці Обласного етапу захисту наукових робіт МАН 
Красильнікова Анна Максимівна, 10 клас – прикладна математика, ІІ місце
Дорошенко Ангеліна Олегівна, 11 клас – прикладна математика, ІІІ місце
Щербина Артемій Андрійович, 11 клас – зарубіжна література, ІІІ місце
Дудоров сергій Олександрович, 10 клас – історичне краєзнавство, ІІ місце
Місячний Михайло Ігорьович, 9 клас – англійська мова, ІІІ місце.

Продовжуємо вітати переможців творчих та спортивних конкурсів та змагань!
Всеукраїнському конкурсі фотоаматорів «Моя країна – Україна» (обласний етап)
Диплом І ступеню:
Дойнова Марія (3 клас)
Слятін Федір (2 клас)

Переможці обласного конкурсу «Космічні фантазії»
Диплом І ступеню:
Кустря Віра (1 клас)
Дубова Аліса (3 клас)
Диплом ІІІ ступеню:
Щєглова Софія (7 клас)

Переможці обласного конкурсу «Космічні фантазії» (міський етап)
Диплом І ступеню:
Софія Щеглова (7 кл.)
Аліса Дубова (3 кл.)
Віра Кустря (1 кл.)
Федір Слятін (2 кл.)
Поліна Захарченко (3 кл.)
Дарина Люцканова (3 кл.)

Диплом ІІ ступеню:
Вікторія Жилкіна (3 кл.)
Марія Мариніна (3 кл)
Альона Мариніна (3 кл.)

Диплом ІІ ступеню:
Севастіян Левчін (1 кл.)
Єлізавета Піддубна (3 кл.)
Дар’я Молочаєва (3 кл.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
Євген Ясинецький (8 клас) — ІІІ місце (керівник Білай Ю.В)

Переможець Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Сивуха Анастасія (8 клас) — ІІІ місце (керівник Іванченко О.О.)

Переможцець Міжнародний мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Кулагіна Тетяна (11 клас) — ІІІ місце (керівник Вовчок З.І.)

Переможці міжрегіонального конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»:
Сосновська Катерина — І місце (керівник Іванченко О.О.)
Терновських Злата — І місце (керівник Берегова І.В.)
Гусєв Аркадій — ІІ місце (керівник Берегова І.В.)
Бабак Галина — ІІІ місце (керівник Слободянюк О.О.)

Переможці конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (обласний етап)
ІІ місце — Швець Кирило (керівник Скорик А.В.)
ІІ місце – Глушкін Микола (керівник Власенко І.В.)

Переможці конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (міський етап)
(Керівник Сергієнко Г.П.)
Крот Уляна І місце
Глушкін Микола І місце
Глушкін Микола І місце
(Керівник Скорик А.В.)
Швець Кирило І місце

Стрельченко Марія ІІ місце
Молдавська Марія ІІ місце
Дубінець Вікторія ІІ місце
Перегудова Кристина ІІ місце
Остапова Вероніка ІІ місце
Володько Марія ІІ місце
Бородіна Олександра ІІ місце
Шастало Емілія ІІ місце
Дегтярьова Таїсія ІІ місце
Д’яків Микола ІІ місце
Чуприна Аліна ІІ місце
Логвінова Варавара ІІ місце
Сіткіна Марія ІІ місце
Лазарєва Дар’я ІІ місце
Золотько Поліна ІІ місце
Безродна Дар’я ІІ місце
Пєєва Владислава ІІ місце
Сосновська Катерина ІІ місце
Мельничук Ангеліна ІІ місце
Маврова Варвара ІІ місце
Золотько Поліна ІІ місце
Золотько Поліна ІІ місце
Бугайова Кіра ІІ місце
Руденко Мирослава ІІ місце
Корж Аріна ІІ місце
Коваль Катерина ІІ місце

Переможці І (міського) етапу обласного конкурсу авторської дитячої та юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну»
Логвінова Варвара – І місце (керівник Іванченко О.О.)
Колєснік Олександра – ІІІ місце (керівник Слободянюк О.О.)
Безродна Дар’я – ІІІ місце (керівник Іванченко О.О.)

Переможці дистанційного інтелектуального конкурсу «Сімейна математика» (кафедра математики та методики навчання математики факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету)
Математична родина Логвінової Варвари (8 клас) — І місце
Математична родина Ісакова Гліба (6 клас) — ІІ місце

З любов’ю педагогічний колектив гімназії звертається до наших дорогих випускників та бажає рівної та гладкої життєвої дороги,сміливо долати труднощі,залишаючись порядними людьми. Щастя,успіху,вірних друзів! Нехай цікаві гімназійні роки залишаться у пам’яті теплими спогадами,а ми завжди будемо раді вам у стінах рідної школи.
Також вітаємо із закінченням навчального року учнів і батьків. Бажаємо теплого літа, цікавих літніх канікул,з нетерпінням чекатимемо на вас у вересні ,повертайтеся усміхненими,здоровими,повними сил та натхнення!

Переглянути зображення