Вчителі

2

Сергієнко Валентина Павлівна

Директор

Заслужений учитель України

Учитель географії, природознавства

Вища категорія, учитель-методист

 

Проценко Людмила Леонідівна

Заступник директора

Учитель фізики, природознавства

Вища категорія, учитель-методист


Ралько Ольга Володимирівна

Заступник директора

Учитель англійської мови

Вища категорія, учитель-методист

Володько Олена Миколаївна

Заступник директора

Учитель початкових класів

Вища категорія, учитель-методист

Вовчок Зоя Іванівна

Заступник директора 

Учитель української мови та літератури

Вища категорія, старший учитель

Місячна Юлія Миколаївна

Учитель англійської мови

Вища категорія, старший учитель


Татарін Володимир Петрович

Учитель англійської мови

 

Дубяга Валерія Михайлівна

Учитель англійської мови

Спеціаліст II категорії


Сєдих Марина Вікторівна

Учитель англійської мови

Вища категорія, старший учитель

Мульченко Вадим Едуардович

Учитель німецької мови

Спеціаліст


Берегова Ірина Владиленівна

Учитель зарубіжної літератури, російської мови, медіакультури

Вища категорія, учитель-методист

Іванченко Олена Олександрівна

Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Спеціаліст II категорії


Слободянюк Олена Олександрівна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Вища категорія

Савранська Альбіна Олександрівна

Учитель математики, логіки, економіки

Вища категорія, старший учитель


Кравчук Тетяна Миколаївна

Учитель математики, логіки, еврики

Спеціаліст

Дронов Сергій Степанович

Учитель інформатики

Спеціаліст



Циганок Валентина Георгіївна

Учитель біології, хімії, захисту Вітчизни, екології

Вища категорія, старший учитель

Баєвська Людмила Валентинівна

Учитель фізичної культури

Вища категорія, старший учитель

Білай Юрій Вікторович 

Учитель історії, основ правознавства, громадянської освіти

Спеціаліст ІІ категорії, кандидат історичних наук

Власенко Ірина Володимирівна

Учитель початкових класів

Вища категорія, старший учитель



Фєсік Олена Ігорівна

Учитель початкових класів

Спеціаліст II категорії

 

Фролова Юлія Вікторівна

Учитель початкових класів

Спеціаліст

 

 



Божко Лілія Михайлівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Лихарєва Дар'я Юріївна

Вихователь ГПД

 

 

 


Сергієнко Галина Павлівна

Учитель трудового навчання, етнографії, бібліотекар

Спеціаліст

 

 

Клименко Таміла Валеріївна

Учитель основ християнської культури

Спеціаліст



Каширіна Юлія Юріївна

Учитель мистецтва

 

 

 

Скорик Андрій Валентинович

Учитель фізичної культури, трудового навчання, захисту Вітчизни

Спеціаліст II категорії

 

 

 

 



Бедюх Анастасія Анатоліївна

Психолог

Спеціаліст

 

 

Кулик Яна Миколаївна

Педагог-організатор

 


Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *